Przejdź do treści

Prywatny concierge
- wynajmij osobistego asystenta!

Przytłacza Cię ogromna ilość codziennych obowiązków? W wyniku zapracowania i obciążenia innymi projektami zdarza Ci się zapomnieć o rocznicy ślubu, zebraniu dziecka czy umówieniu się na badania profilaktyczne? A może potrzebujesz wsparcia w organizowaniu wyjazdów zagranicznych (prywatnych lub służbowych) lub w załatwianiu spraw urzędowych? Jeśli udało Ci się odpowiedzieć twierdząco choćby na jedno pytanie – wszystko wskazuje na to, że prywatny asystent może odciążyć z zajmujących lub nieprzyjemnych zadań!

Prywatny concierge - kim jest i jak może Ci pomóc?

To profesja znana już od średniowiecza – ówczesny concierge zajmował się utrzymaniem palących się świec w zamku. Obecnie ten zawód przeżywa swoją drugą młodość i staje się coraz bardziej popularny także w Europie. Czym zajmuje się współczesny prywatny asystent? W największym uproszczeniu – to człowiek renesansu, który potrafi wykorzystać swoje talenty w wielu dziedzinach. Z jednej strony wykazuje się zorganizowaniem własnej pracy wokół Twoich interesów, pamięta za Ciebie o zaaranżowaniu walentynkowej kolacji dla dwojga czy o wysłaniu upominków świątecznych dla istotnych kontrahentów. 

Prywatny asystent w roli menadżera Twoich prywatnych spraw

Czyli jak skorzystanie z usług prywatnego concierge’a może Ci pomóc w codziennym funkcjonowaniu?

Urodziny bliskich

Już nigdy nie będziesz gorączkowo szukał w kalendarzu daty urodzin bliskich Ci osób. Prywatny concierge nie tylko przypomni Ci o zbliżającej się ważnej dacie – dzięki uzyskanym od Ciebie informacjom o preferencjach i gustach ważnych dla Ciebie osób zadba o przygotowanie urodzinowego podarunku. 

Telefoniczna asysta

Nie lubisz załatwiać spraw przez telefon? Rezerwacja wizyty u specjalisty, umówienie ekipy remontowej lub mechanika wywołuje u Ciebie dyskomfort? Z chęcią wyręczymy Cię w tym zadaniu.

Animator czasu wolnego

Pewnie nie raz odczuwałeś pokusę wybrania się do teatru na wymarzoną sztukę, na którą bilety trzeba było rezerwować z kilkutygodniowym, albo i kilkumiesięcznym wyprzedzeniem. Prywatny asystent to powiernik Twoich marzeń – następnym razem z  pewnością uda Ci się zrelaksować podczas wyczekanego spektaklu.

Trener i opiekun zwierząt

Często wyjeżdżasz i nie masz komu powierzyć opieki nad pupilem? Hotele dla zwierząt odpadają, bo nie chcesz, aby Twój ulubieniec stresował się obecnością nieznanych mu zwierząt? Prywatny asystent zadba o Twojego podopiecznego, abyś Ty mógł w pełni oddać się wakacyjnemu relaksowi.

Strażnik bezpieczeństwa Twojego dziecka

Prywatny asystent sprawdzi się też w roli opiekuna. Obawiasz się o bezpieczeństwo dziecka podczas podróży taksówkami z obcymi osobami? Dzięki nam zyskasz zaufanego powiernika rodziny, który dopilnuje, aby Twoja pociecha przemieszczała się bezpiecznie.

Jaki powinien być idealny prywatny concierge ?

Biorąc pod uwagę wszystkie wymagane kompetencje oraz nietypowość pracy, nie trudno się domyśleć, że zarobki konsjerżów są bardzo wysokie. Oczywiście, są uzależnione od czasu i miejsca pracy. Konsjerż zatrudniony w domu na stałe bardzo często również w nim zamieszkuje. Konsjerże hotelowi również mają najczęściej nielimitowany czas pracy i mogą liczyć nie tylko na wysokie zarobki w ramach etatu, lecz również dodatkowe nagrody od zadowolonych klientów hotelowych.